O nas

Zapraszamy do naszego Agro Nad Jeziorem juz teraz !!!!

 WOLNE DOMKI LETNISKOWE

 

Gospodarstwo agroturystyczne u Haliny to 25 hektarowa posesja na których znajdują się 4 domki w zacisznych zakątkach, graniczących ze ścianą lasu. Jesteśmy na tyle oddaleni od skupisk ludzkich, że dajemy pewność wypoczynku w ciszy i spokoju i na tyle blisko, że nie staje się kłopotliwym dotarcie do "cywilizacji"

Nad Jeziorem Kamienickim połączonym z jeziorem Świętym( odległość ok 5 km) znajduje się wyposażony w sprzęt pływający klub żeglarski WIKING. Klub organizuje kursy na patent żeglarza i sternika, można wypożyczyć łodzie wiosłowe, kajaki, rowerki wodne, żaglówki. Dla gości bez uprawnień, klub wynajmuje sprzęt ze sternikiem. Dla miłośników wędkowania jest możliwość wykupienia karty rybackiej. Jesienią lasy są bogate w grzyby . Miłośników grzybobrania zapraszam na grzyby, są warunki do suszenia i robienia przetworów z grzybów.

Piękno i bogactwo Szwajcarii Kaszubskiej – najpiękniejszej części Pojezierza Kaszubskiego – zachwyca od wieków odwiedzających ją podróżników. Kraina przyciąga do siebie różnorodnością krajobrazu. Strome wzgórza, malownicze jeziora, wartkie rzeki i rozległe lasy czekają na gości spragnionych wypoczynku na łonie natury.
Zapraszamy Państwa do Gospodarstwa Agroturystycznego u Haliny położonego na uboczu spokojnej i cichej wsi Załakowo, w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej. Gospodarstwo leży w niedalekiej odległości jeziora Okonko, jeziora świętego i Kamienickiego. Znajdujemy się w odległości około 65 km od centrum Gdańska, 40 km od Łeby, 70 km od Ustki, 20 km od Kartuz i 35 km od Kościerzyny. Będąc naszym gościem poczują się Państwo jak na prawdziwej wsi, gdzie nikt się nie spieszy, czas staje w miejscu, a dzieci mogą zaznać prawdziwej wolności.
Gdy już nacieszą się Państwo cichą okolicą naszego Gospodarstwa mogą Państwo wybrać się na wycieczkę by poznać Kaszuby wraz z ich piękną historią, kulturą i smaczną kuchnią.

Nasze Gospodarstwo to doskonała baza wypadowa dla osób chcących połowić ryby, wypocząć nad jeziorem. Wspaniałe tereny na spacery oraz nordic walking. Na terenie znajduje się zarybiony staw oraz atrakcyjna altana ogrodowa w której będą mogli Państwo zjeść posiłki nawet przy brzydkiej pogodzie.

Dla dzieci jest wiele przestrzeni, wolnego terenu, zjeżdżalnia i piaskownica, a zmotoryzowani turyści będą mogli zaparkować samochód na naszej posesji. Na naszych turystów czekają takie atrakcje jak konie, które beztrosko galopują w swojej zagrodzie, ursusy oraz bizon za którego sterami można zasiąść.

W tym roku została otrwarta nowa wypożyczalnia sprzętu wodnego, plac zabaw oraz centrum rozrywki. Wszystko położone nad samym jeziorem, w odległości zaledwie 1 km od naszego Agro Nad Jeziorem.